MALTAŃSKIE CENTRUM POMOCY PW. BŁ. GERARDA "POMOC MALTAŃSKA" ODDZIAŁ W BARCZEWIE

Order of Malta

Aktualności

OGŁOSZENIE O PRACĘ – fizjoterapeuta

01/12/2021

Maltańskie Centrum Pomocy w Barczewie

W związku z nieustannym rozwojem placówki i stałą poprawą jakości opieki poszukujemy osób na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTY

Czy to jest oferta dla Ciebie?

Ta propozycja współpracy to szansa dla wszystkich, którzy chcą razem z nami tworzyć nowoczesną placówkę medyczną przyjazną pacjentom potrzebującym długoterminowej profesjonalnej opieki medycznej.

Jeśli lubisz ludzi i chcesz im pomagać, a współpraca w zespole terapeutycznym i dobra komunikacja są dla Ciebie ważne, a dodatkowo chcesz się rozwijać zawodowo, to czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje zadania:

  • udzielanie świadczeń w zakresie rehabilitacji pacjentom przewlekle chorym, niepełnosprawnym, w podeszłym wieku
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • budowanie relacji z pacjentem i jego rodziną oraz z członkami zespołu terapeutycznego
  • kreowanie dobrego wizerunku placówki na rynku usług zdrowotnych

Oczekujemy:

  • umiejętności dobrej komunikacji i współpracy w zespole terapeutycznym
  • otwartości na ludzi
  • zorientowania na cel i cierpliwość
  • uśmiechu i optymistycznego nastawienia

Mile widziane:

  • wykształcenie zawodowe na kierunku fizjoterapia
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i przewlekle chorymi
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie zasadnicze zgodne z ustawą dot. wynagrodzenia zasadniczego w podmiotach leczniczych
  • grupowe ubezpieczenie pracownicze, plan emerytalny PPK
  • dofinansowanie szkoleń zewnętrznych
  • darmowy pakiet zabiegów rehabilitacyjnych 1 x w roku
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
  • systematyczne szkolenia rozwijające umiejętności i kompetencje zawodowe
  • zatrudnienie w placówce o dobrej renomie

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Nie wahaj się i dołącz do nas!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy:

sekretariat@centrummaltanskie.pl lub copid.fpkm@usr.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem:

sekretariat – tel. 89 514 14 72 lub

koordynator działu rehabilitacji – tel. 89 514 14 77

Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji”.

OGŁOSZENIE O PRACĘ – FIZJOTERAPEUTA

Maltańskie Centrum Pomocy pw. bł. Gerarda "Pomoc Maltańska" Oddział w Barczewie

Adres: Niepodległości 9, 11-010 Barczewo, telefon/fax.: 89 514 14 72 adres e-mail: sekretariat@centrummaltanskie.pl lub copid.fpkm@usr.pl

Hosting wspiera Olsztyńska Sieć Komputerowa KORMORAN-NET
pl Polski