MALTAŃSKIE CENTRUM POMOCY PW. BŁ. GERARDA "POMOC MALTAŃSKA" ODDZIAŁ W BARCZEWIE

Order of Malta

Aktualności

OGŁOSZENIE O PRACĘ – opiekunki medyczne

30/06/2021

Maltańskie Centrum Pomocy w Barczewie

Maltańskie Centrum Pomocy pw. bł. Gerarda w Barczewie pilnie zatrudni DWIE OSOBY na stanowisko opiekunek medycznych do pracy w zakładzie opiekuńczo–leczniczym, w którym sprawujemy opiekę i rehabilitację nad osobami przewlekle chorymi, głównie w wieku podeszłym.

Twoje zadania:

  • udzielanie świadczeń pielęgnacyjno-opiekuńczych pacjentom przewlekle chorym, niepełnosprawnym, w podeszłym wieku;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • budowanie relacji z pacjentem i jego rodziną oraz z członkami zespołu terapeutycznego;
  • kreowanie dobrego wizerunku placówki na rynku usług zdrowotnych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności dobrej komunikacji i współpracy w zespole terapeutycznym
  • otwartości na ludzi
  • zorientowania na cel i cierpliwość
  • uśmiechu i optymistycznego nastawienia

Mile widziane:

  • wykształcenie zawodowe na kierunku opiekun medyczny
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i przewlekle chorymi
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie zgodne z ustawą o minimalnym wynagrodzeniu dla personelu medycznego w placówkach medycznych
  • darmowy pakiet zabiegów rehabilitacyjnych 1 x w roku
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy:

sekretariat@centrummaltanskie.pl lub copid.fpkm@usr.pl

lub kontakt telefoniczny z sekretariatem – tel. 89 514 14 72.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji”.

OPIEKUNKA_MEDYCZNA_PRACA

Maltańskie Centrum Pomocy pw. bł. Gerarda "Pomoc Maltańska" Oddział w Barczewie

Adres: Niepodległości 9, 11-010 Barczewo, telefon/fax.: 89 514 14 72 adres e-mail: sekretariat@centrummaltanskie.pl lub copid.fpkm@usr.pl

Hosting wspiera Olsztyńska Sieć Komputerowa KORMORAN-NET
pl Polski